Kas ir Escape Room


Escape room – kvests realitātē. Intelektuāla izklaide komandām (2-6 cilvēki). Spēles sākumā Jūs ar savu ģimeni, draugiem vai kolēģiem tiksiet ieslēgti telpās no kurām Jums 60 minūšu laikā ir jātiek ārā. Lai to paveiktu ir jāliek lietā Jūsu spējas tikt galā ar dažādiem loģiskiem uzdevumiem, Jums piemītošā veiklība un prasmes darboties komandā, laika deficīta un paaugstināta adrenalīna apstākļos (par to mēs parūpēsimies). Ja nespēsiet iekļauties paredzētajā laikā – jūs izlaidīs, bet lai tiktu ar visiem uzdevumiem līdz galam, nāksies apmeklēt mūs vēlreiz. Ja Jums ir paredzēta vecpuišu/vecmeitu ballīte, vienmuļš vakars vai arī vienkārši neziniet, ko uzdāvināt draugam dzimšanas dienā – šī spēle ir paredzēta tieši Jums! Nāciet un izbaudiet asas sajūtas, mēs garantējam jautru laika pavadīšanu!

Jūsu komanda var sastāvēt no 2-6 cilvēkiem

Jums ir 60 minūtes, lai izkļūtu ārā

Nav ieteicams grūtniecēm un ar epilepsiju vai klaustrofobiju sirgstošajiem

Mednieka noslēpums

Pasaulē, kurā nepārtraukti notiek cīņa par izdzīvošanu, nav vietas vājībām. Kas to būtu domājis, ka glābiņš no drūma bunkura telpām bija tikai viltīga tā saimnieka solis, lai ievilinātu Jūs medībās, kur galvenā trofeja esiet Jūs paši. Izmantojiet sev sniegto stundu, jo citas iespējas Jums var nebūt, bet esiet uzmanīgi, Jūs nevēlaties pamodināt mednieku.

Mūsu jaunais projekts ir izstrādē.
Lūdzam nedaudz uzgaidīt!

Atvainojiet par sagādātajām neērtībām, bet rezervāciju mājaslapā īslaicīgi nevar veikt.
Lai rezervētu spēles laiku lūdzam zvanīt pa tālruni 20337130. Ar cieņu, jūsu Escape room Daugavpils.Jūs rezervējat speli uz #DATETIME#. Gaidiet apstiprinājumu Jūsu e-pastā
Brīvs
Gaida
Rezervēts
Mūsu cenas:

MEDNIEKA NOSLĒPUMS:
DARBA DIENĀS:
25 € (2 dalībnieki);
*papildu dalībnieks +10 €

BRĪVDIENAS UN SVĒTKU DIENAS:
30 € (2 dalībnieki);
*papildu dalībnieks +10 €MĒS PIEDĀVĀJAM
DĀVANU KARTES

Laipni lūgti!


Gaidam Jūs Parādes ielā 17!

(+371) 203-37-130

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums iespēju iegūt vislabāko pieredzi mūsu mājaslapā. Uzzināt vairāk